Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy politycy PO poszli do apteki. Leków nie kupili

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2019 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Do wiadomości państwa z POzal się Boże. Leki na nadciśnienie są bo dziś kupiłem w aptece przy Krańcowej Prestarium i doraźnie który biorę Captopril. Nie rozumiem tych kłamstw które wypisuje DW. Chyba że artykuł powstał pod konkretne zamówienie. Jest jeszcze jedna rzecz chyba że mąż tej biednej pani ma leki które nie są objęte obrotem w Polsce.
 Potwierdzam są wszędzie. Też biorę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury. W piątek dostałam receptę i kupiłam jak zwykle eutyrox bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dostałam moje leki. Ale na 100% i drogo jak szlag....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisowska robi dobrze loda ,a po takiej kuracji zadne leki niepotrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry - taki mamy klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAZDZACY WYROK NSA - KIEDY BETONIARZ GOREK PO-DA SIE DO DYMISJI????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILIONY NA KONCERTY MADONNY BYLY ? BYLY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zenada ci ludzie,jak za ich rzadow brakowalo lekow to byli ok nic nie mowili. Totalne dno chodza z koszykami po biedronkacch,aptekach i marudza a mieli 8 lat zeby to zmienic ,juz nawet patron zlodziei tusk wypiął na nich ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leków ni ma i nie będzie bo są ważniejsze sprawy pan rydzyk się domaga swoich trzeba przekupić żeby siedzieli na stanowiskach ....jak za Stalina chceta się leczyć to kupta se zioła ojca tadeusza albo napar św. Antoniego patrona obłąkanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leki to sobie kupcie na bol du... za waszych rzadow nie bylo lepiej, bylo isc do psychiatry dal by recepte i leki byscie kupili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znaleźli leków ? Powinni wziąć ze sobą Kopaczową ona by przekopała wszystko na głębokość jednego metra i pewnie jakieś leki by znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisowska robi dobrze loda ,a po takiej kuracji zadne leki niepotrzebne
 Kretyn - to zbyt delikatne określenie dla takiego głupka jak ty. Głupka i chama, który dorwał się do klawiatury i z braku innych argumentów oraz z powodu pustki w głowie "popisuje się" swym niby poczuciem humoru. Zejdź do jaskini, bo tam chamie twoje miejsce. Co na to "wrażliwy" jak zwykle na poziom dyskusji zespół DW z naczelnym na czele?  Wielu z was zresztą tutaj pomyliło chyba internet z kloaką. Stek wyzwisk, rechot, zwykłe chamstwo - tylko na to was stać; tacy to niby jesteście kulturalni, wierzący, miłujący Boga, Ojczyznę, honor... zwłaszcza honor... Inaczej nie można, prawda? Koniecznie trzeba przywalić złym słowem, wyzwiskiem, potwarzą i szyderstwem. Tak sobie myślę, jak daleko posuniecie się jutro, ile jeszcze żółci w was zostało... A szydercom, co chętnie, by ludzie widzieli i podziwiali, składają rączki do nieba, pozwalam sobie przypomnieć słowa psalmu: "Szczęśliwy, kto nie chodził za radą bezbożnych i na drodze grzeszników nie postał, i w gromadzie naśmiewców nie siedział."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzy ludzie chodzą do lekarza dla rozrywki. ...." Cytat z Super Ekspres z dnia 18-05-2011 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuż obok była apteka: "Poproszę mleka pięć deka."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Pacjencie! Jedziesz do Niemiec? Nie bierz ze sobą lekarstw! Twoje leki już tam są!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuż obok była apteka Poproszę mleka pięć deka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liebe Patient, Ihre Medikamente können Sie westlich der Oder kaufen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******dluglublina.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za debile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWANDOWSKIE PLATFORMERSY ROZYE ALI PRZEMSL po 1989, zniszczyli elektronike samochodowke stocznie chemie - TERAZ BEZCZELNIE KLAPIA JADACZKAMI BO CHINSKI DOSTAWCA SUBSTANCJI CZYNNEJ TRZYMA PRODUCENTOW LEKOW ZA YAYA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...